strider
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[AKCIA] Hon na Gluma

+2
Jordi Nagye
Admin-Strider
6 posters
Goto down
Aragorn „Chodec“
Aragorn „Chodec“
Počet príspevkov : 78
Join date : 20. 09. 17

[AKCIA] Hon na Gluma - Stránka 2 Empty Re: [AKCIA] Hon na Gluma

Tue Dec 05, 2017 8:48 pm
Okolie
Faramir sa asi prebral a zistil, že stojíme proti presile. Poslúchol som ho a vybral som sa na ústup. Škretov neubúdalo, áno ich prašivá taktika. Kopili sa okolo nás ako zlé tiene. Na východe začali hviezdy pomaly ale isto blednúť. Úsvit pomaly nastával. Skočil som do tmy za Faramirom a popritom som odrážal dotieravých škretov. Bolo ich stále dosť. Spolu s Faramirom sme cúvali smerom do lesíka na západe. Dúfal som že ostatní sa čoskoro poberú za nami.
Admin-Strider
Admin-Strider
Admin
Počet príspevkov : 16
Join date : 06. 09. 17
https://strider.forumczech.com

[AKCIA] Hon na Gluma - Stránka 2 Empty Re: [AKCIA] Hon na Gluma

Tue Dec 12, 2017 2:37 pm
Hraničiari, Azurin, Deride i Jordi sa spamätali a čoskoro zistili, že proti škretom nemajú šancu. Pustili sa za Aragornom, ktorý bol Faramirovi v pätách, rovno cez húštiny. Škreti ich, ku podivu neprenasledovali a začali sa rýpať v zbytkoch Táboriska. Faramir zastal, tušiac že striasli nepriateľov. Hraničiari vyšli na lesnú cestičku, tam sa Framir aj Aragorn rozpozerali.
---
Malý tvor unikol škretom, sledoval ako jeho nepriatelia ženú hraničiarov z táboriska. Okľukou sa však vybral za nimi, skrývajúc sa v tieňoch, mäkko a nečujne došľapujúc na hlinu. Oči mu v tme planuli a pomaly nasledoval skupinu hraničiarov, ani jeden si ho nemohol všimnúť, boli príliš zaujatý sledovaním, či unikli škretom alebo podobne. Glum zavrčal a zasyčal. Nenávidel to. Nenávidel ich, boli preňho zlí, ako slnko a mesiac.A ako aj on sám...
Admin-Strider
Admin-Strider
Admin
Počet príspevkov : 16
Join date : 06. 09. 17
https://strider.forumczech.com

[AKCIA] Hon na Gluma - Stránka 2 Empty Re: [AKCIA] Hon na Gluma

Tue Jan 09, 2018 5:55 pm
-KONIEC AKCIE-
Malý tvor menom Glum, ubzikol a hraničiari boli nútený sa vzdať, už pobudli v horách zo tri týždne a po tom, koho naháňali sa zľahla zem. Tak sa sklamane a vyhladovaný vybrali domov.
Ďakujem za účasť vyhodnotenie bude dnes večer.
Sponsored content

[AKCIA] Hon na Gluma - Stránka 2 Empty Re: [AKCIA] Hon na Gluma

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru